Kilka słów o nas

O firmie

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.

Wynajem pojazdów

PZ-MOT-TRANS to firma, która specjalizuje się w profesjonalnym i tanim wynajmowaniu samochodów dostawczych, osobowych i auto lawet oraz świadcząca usługi transportowe i przewozowe.

Motoryzacja jest naszą pasją, chcemy być najlepszą wypożyczalnią w regionie i świadczyć najlepsze usługi transportowe oraz przewozowe dopasowane do potrzeb klienta. Zamiłowanie do aut połączyliśmy z pomysłem na biznes. Tak powstała wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych  PZ- MOT-TRANS.

Szeroki wybór samochodów

Misją naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie klienta.

Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta obejmowała wynajem samochodów sprawdzonych, których specyfikacja będzie odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zdajemy sobie sprawę, jak niezmiernie istotna jest wygoda i przyjemność prowadzenia auta dostawczego, osobowego czy auto lawety. Nasza wypożyczalnia samochodów to również szeroki wybór samochodów o większych gabarytach do 3,5 t.

Wszystkie nasze samochody charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia, ekonomicznością eksploatacji oraz komfortem jazdy.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.